Δεν θα διεξαχθεί τελικά ο αγώνας δεξιοτεχνίας από τον Ροδιακό Σύλλογο Αυτοκίνησης που ήταν προγραμματισμένο να φιλοξενηθεί στο Μανδράκι την Κυριακή 7 Απριλίου
Στην ανακοίνωση αναφέρονται τα εξής:
«Αγαπητοί φίλοι (οδηγοί, χορηγοί και λάτρεις του μηχανοκίνητου αθλητισμού), δυστυχώς είμαστε στη δυσάρεστη θέση να ακυρώσουμε μια διοργάνωση που αρέσει και προσελκύει πολύ κόσμο και η αιτία δεν είμαστε εμείς. Ο Ροδιακός Σύλλογος Αυτοκίνησης τη Δευτέρα 1 Απριλίου θα ανακοινώσει το τι πρόκειται να συμβεί στις 7 Απριλίου. Μείνετε συντονισμένοι.
Υ.Γ: Σας ευχαριστούμε που είστε κοντά μας τόσα χρόνια και έχουμε να πούμε πολλά».
![](https://www.rodiaki.gr/medias/2024/03/30/310a40c981fd88328da5e18724c4ea52-b.jpg)