“O κόμβος της Αντιμάχειας έχει πλέον την εικόνα της φροντίδας και της περιποίησης που θα φροντίσουμε να είναι σε σταθερή βάση” επισημαίνει με ανάρτηση του στα social media ο περιφερειάρχης Νοτίου Αιγαίου κ. Γιώργος Χατζημάρκος
![Γιώργος Χατζημάρκος: O κόμβος της Αντιμάχειας έχει πλέον την εικόνα της φροντίδας και της περιποίησης](https://www.rodostoday.gr/wp-content/uploads/2023/12/407393871_897075525111536_6367499002492215508_n.jpg)
“O κόμβος της Αντιμάχειας έχει πλέον την εικόνα της φροντίδας και της περιποίησης που θα φροντίσουμε να είναι σε σταθερή βάση” επισημαίνει με ανάρτηση του στα social media ο περιφερειάρχης Νοτίου Αιγαίου κ. Γιώργος Χατζημάρκος