Και έχει μεγάλη αξία για όλους εμάς στην Περιφέρεια ότι και αυτό έγινε στην πιο δύσκολη περίοδο, με πανδημία, δημοσιονομική κρίση, απρόβλεπτες ανατιμήσεις υλικών, που συνθέτουν το σκηνικό για το τέλειο άλλοθι ακινησίας.
![Γ.Χατζημάρκος για Γέφυρα Κρεμαστής](https://www.rodostoday.gr/wp-content/uploads/2022/05/280554259_547944510024641_5686907372859729363_n-1.jpg)
Και έχει μεγάλη αξία για όλους εμάς στην Περιφέρεια ότι και αυτό έγινε στην πιο δύσκολη περίοδο, με πανδημία, δημοσιονομική κρίση, απρόβλεπτες ανατιμήσεις υλικών, που συνθέτουν το σκηνικό για το τέλειο άλλοθι ακινησίας.